Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Vermeer: Die Kunst zu erben

1997
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Walther von Grünschild je bohatý berlínský obchodník a milovník umění, jehož vzácná sbírka obrazů je odcizena neznámými lupiči. Walther posílá své synovce do čtyř světových stran, aby jeho obrazy nalezli. Čas od času se některý z obrazů objeví v aukci a synovci jej musí koupit. Synovec, který bude v aukcích nejúspěšnější, se stane jediným dědicem Walthera von Grünschilda.

Abyste měli dostatek financí na nákup obrazů na aukcích, musíte je nějakým způsobem vydělat. Můžete vybudovat plantáže v rozvojových zemích, kde lze pěstovat kávu, čaj, nebo tabák a jejich prodejem získat značné jmění. Existují ale i jiné způsoby, jak vydělat peníze. Můžete sázet na koňské dostihy, nebo provozovat i jiné druhy hazardu. Navíc máte možnost zdokonalovat se ve znalosti umění návštěvami uměleckých škol, protože se může stát, že vám budou nabídnuty ke koupi padělky obrazů vašeho strýce.

Hrát lze jak v singleplayer kampani, tak i v multiplayeru, kdy každý z hráčů představuje jednoho ze synovců. Přehled o tělesném zdraví a aktuální hotovosti jednotlivých synovců mají hráči na velké mapě světa, kde mohou vidět i jejich aktuální polohu.

Hra je remakem původního Vermeer z roku 1987 a dočkala se pokračování pod názvem Vermeer 2: The Great Art Race.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.