Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Fool's Errand

100
1 hodnocení Platformy
Žánr:
logická > nezařazeno *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
1989 PC
1990 AtSTAmiga
Vývojáři:
Cliff Johnson, Manley & Associates (PC verze)
Oficiální stránky:
http://www.thefoolandhismoney.com/01-the-f…
Hra Fool's Errand vypráví příběh kouzelné země, zasažené zlem. Dříve průchodné cesty jsou očarovány, čtyři království se nacházejí na pokraji války. Jediný předmět, jenž může zvrátit nepříznivou situaci, je Sun Map, kterou má v držení hlavní hrdina, potulný kejklíř (wandering Fool). Ten se do této země vydal, aby s pomocí mapy objevil různé skryté poklady a dosáhl tak velkého bohatství.

Hraní Fool's Errand spočívá v řešení různých typů puzzlů. Najdete zde grafické variace na Loydovu patnáctku, osmisměrky, anagramy, bludiště, pentomina, křížovky, karetní hry, kryptogramy, word square a další. S každým vyřešeným puzzlem Fool navrací rovnováhu do začarované země. Získává také další vodítka k rozluštění Sun Map (ta je sama o sobě puzzle, ve kterém navíc chybí většina dílků, po jejich získání je tedy ještě potřeba celý puzzle vyřešit), případně doplňuje bílá místa příběhu, který je vyprávěn na pokračování pomocí svitků.


Poslední diskuzní příspěvek

Richmond: Máš dobrý vkus... :)). Ani nevíš a on ti vybírá hry, jaké sledovat. Phoenix: Jen informačně. Zda se přiblížil kvalitě, když zde…

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.