Teda zatím při prvním hraní se mi dostává jakýsi pocit stresu. Lidské tváře na hlavě zvířete/jelena je něco taky...no..řekněme "zvláštního"... hraní této hry ve mě vyvolává jakousi hrůzu a to v pozitivním smyslu. Opravdu zajímavý počin (který ze mě, ze všech her od ToT co jsem hrál, působí konečně tak jak by měl..k zamotání myšlenek) zítra tomu věnuji více času. Mimochodem ve hře jsou něco strašného zvuky...to skřípání občas, když děláte něco co by jste neměly je nástroj pro jisté drásání nervů...brrr
pipboy: Tahle hra byla ve schalování ještě před oznámením achievemntů :-D. A ten obal není 100% oficiální, hra totiž žádný nemá, ale pod tímhle obrázkem (nakreslil jej syn nebo dcera jednoho z autorů) se prezentuje :-).

Ale jinak sohlas, v soutěži o nejdivnější booklet na databázi her by tenle byl nejspíš mezi finalisty :D
ze se so tech 5bodovych pridavanich pudje akhle tvrde me nenapadlo :) teda snad to fakt neni oficialni :))