Pěkně udělaný open-world pokud máte rádi prozkoumáváni.
Celkem povedené questy které jsou asi hlavním důvodem hraní této hry.
Zábava pro lidi kteří si nepotrpí na nějakou větší výzvu,
Boj je příliš klikání jedním tlačítkem, kdykoli máš málo HP, v pohodě si zastavíš hru a vyléčíš se (pokud máš lektvar léčení) ten však můžeš použít kdykoli a kolikrát chceš (ale stejně jsem lektvary použil naposledy v úvodní lokaci).

Pro: otevřený svět, množství questů

Proti: snadní nepřátelé (i bossové), jednotvárné souboje

jako nord na lvl 40, arcimag ledohradske univerzity, clen zlodejskeho cechu, zeman bileho prusmyku snad jiz tuto hru muzu hodnotit... a hodnotim ji kladne :) velmi dobre RPG, ktere je snad pro kazdeho zastance tohoto zanru :) je zde spousta moznosti, co ja vim tak vice jak 400 kouzel pro magy, spousta revu pro milovniky draku, vychytavky pro zlodeje, nebo treba cesty ochrance lidi... lepsi jak Oblivion :)
sam jsem sel cestou maga, kovare a zlodeje dohromady, skvela kombinace :) jako zlodejsky kovar mam pristupk nejlepsim zbrojim a zbranim, jako mag si je umim ocarovat a jsou tedy mnohem ucinejsi :) o tehle moznostech se muze lidem pri hrani napriklad zaklinace jen zdat :) opravdu RPG jak ma byt

Pro: volnost, moznosti hry

Proti: presuny na neprozkoumane oblasti trvaji nekdy prilis dlouho

-2 +5 −7
Vážně nechápu, jak tady ta hra může mít tak vysoké hodnocení.

Svět sice rozlehlý, ale ani trochu rozmanitý, pořád to samé. Nudné hlavní postavy, nudné vedlejší postavy..
Místo měst vesnice. V rozhodující bitvě proti císařství útočí na hlavní město císařství asi deset vojáků.. Really?! Tohle bych čekal možná tak od hry z roku 2000.
Příšerný engine, všechno takové rozvleklé, člověk nemá pocit, že když do někoho sekne, tak ho to skutečně bolí.
Příběh naprosto nudný a nezajímavý. A navíc je ta hra samý bug..

Jako jo, má to i klady, je tam třeba docela hezká příroda a grafiku to taky nemá nejhorší, ale je to prostě hovadina pro děcka, a to mi nikdo nevymluví.. Po sexu v té hře ani památky a všechny ženské jsou hnusné.

Sorry, ale tohle fakt ne.. Jediné, v čem je tohle lepší než Zaklínač 2, je ten otevřený svět. Ve všem ostatním je to pěkně blbá hra.
-2 +10 −12
Tahle hra mě přes dva roky baví porád stejně. Nevadí, že prostředí je furt stejný, opakujou se dialogy. Hratelnost je prostě obrovská a dlouhotrvající.
-5 +4 −9
90%? Skutečně? To se divím. Otevřenost chválím, ale fakt, že kůň běhá stejně rychle jako já chodím, nebo že mi mohou příšery zabít někde zapomenutou Lydii (či jak se vlastně jmenuje) sráží celý zážitek ze hry hodně rychle dolů. A to ani nemluvím o těch supernudných dungeonech, do kterých už ani nelezu, abych nemusel další 3 hodiny zmateně hledat východ.

A ještě k tomu v té hře vypadají všechny ženské jako příšery. Děs běs. Ani ten upravený engine Falloutu 3, který autoři přejmenovali jakože mají nějaký nový tomu moc nepřidává.

Pro: otevřenost

Proti: ošklivé ženské, nudné questy, příliš dlouhé dungeony a neustálá nutnost starat se o koně a o své poskoka (na koni beztak nikam nedojedete, protože vás každých 5 sekund napadne nějaký pitomec z křoví)

-27 +9 −36