Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Zajímavosti

Verze hry

Na Xbox vyšel datadisk pouze jako součást Game of the Year edice.

Příběh

Dále v textu je popsána podobnost mezi závěrem hlavní příběhové linie datadisku Bloodmoon a jednoho levelu hry Battlespire, dopředu tedy upozorňuji, že se jedná o velký spoiler a vyzrazení konce Blodmoonu a menší spoiler i pro Battlespire! Rozklikávejte tedy jen na vlastní nebezpečí!

V závěru tohoto datadisku se hráč stává "kořistí" ve velkém Hircinově Lovu, kdy nejprve musí uniknout "honícím psům" (vlkodlakům) a poté se postavit v souboji samotnému Lovci (Hircinovi). V této roli se ovšem v sérii neocitáme poprvé. Do úplně stejné situace je totiž hráč postaven v pátém levelu spinoffu Battlespire. I zde se stáváme kořistí Velkého Lovu, kde honícími psy jsou ledové a ohnivé daedry a lovcem Herne Egahrim. Velký lov je tradiční daedrický sport organizovaný právě daedrickým princem Hircinem. Dokonce má i svá pravidla (některá z nich byla popsaná přímo v Battlespiru), a tím hlavním je to, že kořist musí mít šanci na vítězství, většinou ovšem jen minimální. Závěr datadisku Bloodmoon tak je tedy vlastně recyklátem nápadu, který Bethesda už jednou použila.

Ostatní