@Pluto (22.11.2022 20:22): to chápu, ale tak ať to vydávají jen pro betatestery nějaký a ne ze si koupím hru za 2k a zjistím že je na .... A budu akorát naštvaný a už to hrát nebudu. Myslím že takový problém by to pro ty studia taky nebyl. Jako když mi hra zkazí dojem na poprvé tak už se k ní nevrátím. Bohužel. A čekat na nějaké opravy které můžou přijít za Bůh ví jak dlouho tak se jim na to můžu. Už hry day one nekupuju. Tuhle jsem dostal. Vždy koupím až někdy za půl roku až je ve slevě a v pořádku. A ještě ok když jde o obří hru s OW a milion věcmi kde to programátoři těžko vychytají všechno, ale zrovna The Dark pictures anthology hry si můžou od vydáním tu hru každý z nich na různých konzolích zahrát a gameplay max 5h snad není takový problém a zjistili by že to není v pořádku
@Acurry33 (22.11.2022 19:51): To je "problém" toho, že je všechno digitálně a velice jednoduchou možností aktualizace. Proto spousta projektů vychází v neúplném stavu a první uživatelé mnohdy fungují jako další betatesteři...
@MortZ (22.11.2022 09:25): aha, tak to je blbý no. To pak zkazí celou hru. U těchto her je potřeba první dojem dobrý, jinak už se člověku do toho podruhé nechce kvůli pointě. Nechápu tu dnešní dobu. Co hra to nějaký odklady nebo v hrozným stavu vydaná. Najít hru co by běžela day one v naprostém pořádku je fakt zázrak.
@Acurry33 (21.11.2022 22:25)
Co jsem na redditu četl tak ty problémy jsou většinou na PS5. Ale zas na druhou stranu Games.cz recenzovali PS5 verzi a prý tam měli jen jeden menší bug, tak možná mezitím stihli vydat nějaký patch. Mrzí mě to, příběhově to bylo fakt super, ale ty bugy to pro mě strašně zabily.
@MortZ (komentář): ty jo tak to zírám. Já ji odehrál Day one na PS4 FAT a takové problémy jsem neměl. To s očima je pravda že výraz postav byl fakt chabý. To jo. Ale že by textury měli problém, nebo něco s příběhem to vůbec. Problém s věcmi u postav jsem taky nezpozoroval. Je pravda že jsem si někdy v půlce všiml že postava nejspíš sama rozhodla v jedné volbě aniž bych něco udělal ale nejsem si tím jistý na sto procent. U některých cit scén to totiž občas seklo má vteřinu obraz ale to mi dělá občas to staré psko u více her novějších. Jinak za mě úplně v pohodě.