@666joxer (01.08.2020 11:00): Hele, po pár pokusech to do té hodiny dáš určitě také :), chce to jen vytrvalost, přečkat pár nezdárných pokusů a pak to bude pohodička :). Ale ta část, kterou popisuješ, je asi ta nejhorší.

Já to mám za sebou zatím 2x. Ale "secret" level jsem ještě neprošel, neboť jsem zjistil, že je k jeho odemčení potřeba nějak více klíčů, než mám většinou v té chvíli u sebe, jeden jsem měl navíc, jeden jsem koupil a i tak mi stále ještě jeden scházel... ale asi jsou někde skryté (tak jako ten v prvním levelu v plachtě lodi).

Edit: Tak dohráno i na "good ending", dva klíče od "secret" levelu se musejí najít a jeden koupit za 25 zlatých, k jedné ze skrýší dá hint ten voják v poušti.
No tomu kdo to da do hodiny klobouk dolu. Nevim zda to je vekem. ale mistama to je obtizne dost. Ted sem narazil v tech lavovych jeskynych, kde treba najit tri klice. Nepratele v kombinaci s tema lavovyma orlama, kde zasah znamena vetsinou shozeni do lavy, tak to fakt potesi. Nevim zda mam nervy hrat od zacatku...
Tak levelů je nakonec 7 + tedy asi jeden secret (podle toho co jsem četl na stránkách vývojářů), teď jsem se dostal až k final bossovi a tam zařval... ale není to až tak obtížné, pár pokusů si dohrání jistě vyžádá, ale nejedná se o nic frustrujícího a dá se to dobře naskillovat (obtížnost je férová, bossové i nepřátelé mají celkem předvídatelné útoky).
@Ronik (31.07.2020 19:31): No ukládání to nemá vůbec (jakmile ti dojdou všechny životy a continues tak hezky od začátku :)) a checkpointy to má poměrně časté, po každém důležitém úseku (vždycky musíš opakovat jen kousek a akorát při použití "continues" musíš zopakovat celý level), především jsou checkpointy pak u bossfightů, čili dokud tě boss nezabije 3x po sobě, nemusíš opakovat nějaký dlouhý úsek (na rozdíl od Volgarra). Levely jsou ovšem dost krátké a hra ani není přehnaně frustrující, byť určitě jí nedohraješ na posezení. Já se teď sekl v pátém levelu u Medusy. A levelů by tuším mělo být 6 a jeden skrytý (+ 2 "města", kde můžeš něco nakoupit a jedna kraťoučká lesní lokace).
Divím se, že tohle ještě nikdo nehrál, pokud se vám líbil Odallus: The Dark Call (který tu ale taky skoro nikdo nehrál, takže je to asi blbé přirovnání :)) nebo Volgarr the Viking, máte rádi starou Castlevanii/Rastana a Řeckou mytologii, rozhodně doporučuji. Kór když se jedná o freeware kousek.
Jediná nevýhoda je, že se to musí dohrát na jeden zátah, ale vzhledem k férové obtížnosti a údajně nepříliš dlouhé herní době, se to dá postupně skvěle vyskillovat podobně jako většina her na které odkazuje. Určitě to chce trochu trpělivosti, ale zase to není přehnaně frustrující.