Já oba Chaose dohral. A těžké to bylo. A jak s oblibou říkám dohral jsem to na gamepadu, protože jsem měl amigu cd32.
Alien Breed mi ale přišel o něco těžší. Za jako vůbec nejtěžší z te doby ale považuji Cannon Fodder a Syndicate. Obvzlast te Fodder byl otřes. Nevím jestli bych na to dnes měl trpělivost :)
@mazar1234 (29.03.2021 21:18): To by pak asi nemělo smysl, já, když už by to fakt bylo za hranou únosnosti ta obtížnost, tak spíše po projití každého levelu použiji savestat a aspoň co budu mít nastřádáno za se be, s tím půjdu dál.

Jestli jsem to ale pochopil, tak prachy ztrácím tak jako tak. Alespoň se mi žádné po načtení kódu neobjevily. Jediné, co můžu před startem druhého světa, tak vždy vylepšit postavy.
Když jsem jednoho dne (asi v sobotu) před spaním vypínal Cadavera, říkal jsem si, že si dám ještě na oddych něco rychlého na půl hoďky a napadlo mě sáhnout po další Bitmap Brothers záležitosti, ať zůstanu konzistentní a navíc se mi chtělo koukat na tu jejich bezkonkurenční grafiku. Takže jsem zase nainstaloval jeden z dalších Hoborgových balíčků z HobRingu pod emulátor WinUae a zkusil The Chaos Engine :-)

Jak spíše ty arkády nehrávám, protože jsem na ně neměl nikdy trpělivost, tak tohle mě fakt chytlo a z původního úmyslu kouknout na grafiku jsem se od toho další dvě hodiny nemohl odtrhnout a strávil u toho, místo půl hodinky do půl noci, až do dvou do rána .-)

První svět o 4 levelech jsem projel, ale už dva dny se trápím u prvního levelu světa druhého. Bohužel se mi zatím nedaří jej projet, ale tady jsem rozhodnut to prostě dát, protože ta hra je na oddych mozku, ale za to plná napětí a stresu po té zručnostní stránce, něco famózního. A ta grafika je taková k sežrání :-)

A úplně mě to přeneslo do starých dobrých let, kdy člověk přišel ze školy, zapl comp, spustil hru, tam jej 10x zabili, tak to vypnul, pustil hru jinou, ale za chvíli vychladl a zapínal zpátky předchozí hru s touhou to přeci jen rozseknout :-)
@Bodkin (29.08.2013 12:26): Tak teraz to vyzera ze GOG verzia nema online coop co je tym padom o hovne.

GOG - "Battle through four unique worlds in single player or local co-op modes."

Steam - "Battle through four unique worlds in single player or online and local co-op modes. "

Ak je to naozaj tak, kupovat na GOGu by bol bohuzial totalny nezmysel. Ale pride mi to divne ze by to tak bolo.
Jo kdyby tohle předělaly a přidaly tam multiplayer že by přes internet mohlo spolu hrát až 5 hráčů, tak to by bylo skvělý. Hrát to v pěti.