@Red (14.08.2016 00:06): Yop, ten kvalitativní skok je hodně velký a teprve až od tohohle dílu jsem Blackwell začal považovat za slušnou adventuru.

Byť, jak píšeš, předchozí díly samozřejmě nějaký ten základ vybudovaly, třebaže je samostatně považuji +/- za podprůměrné.

Obzvláště se pak těším na poslední díl, vypadá to, že ten tu laťku zase o kus posunul.
Ten závěr byl skvělý. Hodně hutný díl, trval mi stejně jako všechny předchozí dohromady (8h). I kvalitativní skok mi přišel obrovský, i když je pravda že ty slaboučké předchozí díly jsou stavebními kameny ze kterých je série vybudována a výsledná zeď je postavena velmi dobře.
@účet smazán (10.04.2014 13:08): Radši přidávám hry, až když jsem je hrál. A nechci si toho příliš zjišťovat dopředu o Deceptionu, abych se vyhnul i nejmenším spoilerům. Takže jestli to neudělá někdo jiný dřív, přidám až po dohrání. Snad se k tomu dostanu co nejdřív po vydání. Už se fakt těším.

btw. I když moc o budoucnosti studia neprozrazuje, stojí za přečtění: As Blackwell comes to an end, what's next for Wadjet Eye?
Launch Epiphany 24. dubna ;)

Hlásí se někdo na popisek? Daemone, nahodíš i poslední díl? Já už pozapomněla vo co v gou v příběhu, resp. co se stalo na konci Deceptionu. Nemám se tedy čeho chytit, bych vařila z vody.

//Případně dejte někdo vědět, kdo se toho ujme. Já si jdu zatím hodit repete všech dílů. Ať nečumim u Epiphany jak tele na nový vrata.
Tak s tim Blackwellem je to nakonec dost smutne... nejdriv umoznovali "koupit" deception za nula penez, pak to meli pretizene a dali rovnou generator steam kodu. Pak se ukazalo, ze ty steam kody pridavaji do knihovny komplet celou nabidku Wadjet games, to se po dohode se Steamem vynulovalo a zustal jen Deception s tim, ze nabidka na hru zdarma bude platit do vcerejsi pulnci cert vi ktereho z americkych casu.

Jak se dalo cekat, lidi s tim zacali kseftovat a krome toho byly hry mazany ze steam library vsem, kdo si je registrovali po urcitem case od oficialniho konce giveawaye. Bohuzel i mne:(

Celkem pry bylo vy/zneuzito pres 30 000 kodu... jen doufam, ze to firme aspon trochu pomuze a rozsiri se povedomi. Ja mam spadeno na Blackwell Bundle na GOGu... ale chtel jsem si to predtim aspon vyzkouset.
Ben Chandler v nejbližší době další "self made" titul nevydá :( .. Wadjeťáci si jej najmuli na plnej úvazek k zavěrečné EPce Blackwellu Epiphany. ;) Nice. Nice. Co bude po Blackwellu, sám netuší. Snad maj Wadjet Eye připravenou/é novou/é AGS sérku/y. ;) Jinak budu mít AGS absťák. :D
Tak jsem dohrál všechny díly a už se těšim na další epizodu :) Nemá o ní někdo nějaký info?
@davi.k (17.10.2012 22:01): Obejdeš. Podobná situace jako u Runaway, kde je poslední díl série také tím (diskutabilně) nejlepším - a tudíž, pokud nechceš, nemá cenu hrát díly předchozí.
Obejdu se bez znalosti předchozích dílů? Nebo tam je nějaký hlubší příběh skrz všechny díly?