Je docela škoda, že se tomu autoři nevěnovali více, rád si to občas zahraji i dnes (kupodivu to stále pár lidí hraje, byť občas čekání na hráče je úmorně dlouhé). Taktika 2 shield varlové (max. armor break a vysoký armor), raidmaster (opět vysoký armor a armor break) a 3 lučišníci (kteří mají pierce bonus proti nepřátelům se sníženým armorem), z nichž jeden může být klidně skystriker (ta jejich šípová past dokáže být hodně užitečná), se mi zdá jako docela ultimátní.

Překvapivě mě to baví možná více než ten single player, v němž byly souboje zoufale nevyužité (na normal příliš jednoduché a na hard se nejvíce vyplatí jim vyhýbat- i když ne že by v singlu prohra/výhra až tolik znamenala), jen škoda, že je tu tak málo možností a celkem brzy se to tudíž ohraje...
tak jsem měl 9 win streaků a bum, hra, buzerant s dvěma warhawkama a vše šlo do Kundic.
Podruhé jsem zažil velice divnou rankedku a to týpka co hrál na 3 siege archery. 1 trashera a dva typany s velkým štítem...moc nechápu v čem spočívá to kouzlo :D
@FildasCZ (08.06.2013 01:41): občas to je fakt nudné, zvlášť když už víš dopředu že to nemá moc šanci(fight s dvěma Hawkama :D), ale každopádně limit jde zkrátit na 30 s na tah a za to člověk získává i víc bodů. Každopádně jestli se fakt chystají mega velké bitky nebo coop bitky, tak to bude časově náročné jak prase :D

jestli chceš můžem si někdy vzájemně nakopat :D myšleno ve hře.
@ZlObrej (01.04.2013 23:56): na ofiko fóru to vypadá že je to ještě v nedohlednu, když jsem se díval cca před dvěma měsíci terprve tam řešili teorii a koncept, jediné co vím, že v single kampani budou i náhodné události a setkání a podobně pak bude fungovat pak svět banner saga obecně, možnost potkávat hráče v mapě, zakládat vlastní hráčská města atd.
MM je od předposledního patche zase na obstojné úrovni a od poslední aktualizace jsou přístupné i všechny skilly (né že bych na ně dosáh). Tahle hra se mi začíná líbit čím dál víc.

Nevíte někdo něco víc o tom chystaném singlu?
Mno, teda, poslednu dobu maju hodne technickych problemov. Inak je to zaujimava a hlavne pekne vyzerajuca vec (teda ked pominiem fakt, ze furt prehravam :) Len s promile v krvi mi je to nejako jedno :)) ) Friend matchmaking nefunguje a dnes vecer nejako blbne aj matchmaking normalny :) Chjo.

Sakra, ale graficky kabat tej hry naozaj pekny. Modlim sa k vsetkym existujucim deitam, aby sa singleplayer Banner Saga fakt vydarila.