Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Terrorist Takedown: Conflict in Mogadishu

Army Ranger: Mogadishu

14.06.2005
40
7 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Army Ranger: Mogadishu je budgetová FPS, která vás zavede do Somálska. Píše se rok 1993 a americké ozbrojené síly jsou připraveny na operaci Task Force Rangers. Je to první opravdový boj od války ve Vietnamu.

V 10 singleplayerových misích bude vaším úkolem zachraňovat rukojmí, chytat teroristické vůdce, ochraňovat vlastní základny či útočit na nepřátelské budovy a konvoje. To vše za pomoci devíti zbraní, mezi kterými najdeme standardní kousky jako M16 či raketomet LAW.

Hra byla pod názvem Terrorist Takedown: Conflict in Mogadishu později distribuována City Interactive v Evropě.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 75
Mezi mé další budgetové resty patří akční střílečky z pohledu první osoby zvané Terrorist Takedown. První díl má podtitul Conflict In Mogadishu. Ocitám se v čele protiteroristické skupiny, která je vyslána do afrického Somálska s cílem zlikvidovat tamní rebely a zachraňovat rukojmí. Hned po prvních vteřinách hraní zjišťuji, že se jedná z grafického pohledu o velmi jednoduchou a zastaralou grafiku. Avšak po několika desítkách minut s překvapením zjišťuji, že mi to naprosto vyhovuje. Jednoduché, jasné, zkrátka pohodové hraní, které si užívám. Co naplat, že se kromě postav a vozidel ve hře hýbe pouze travní porost. To vůbec nevadí. Celá hra se odehrává ve dne, pouze v samotném závěru okusíme boje s rebely i v noci. Každá mise začíná s určitým zbraňovým arzenálem a munice je omezená. Zbraně, které se povalují po zlikvidovaných rebelech, nejde sebrat, a tak je potřeba s municí šetřit. Nicméně, nestalo se mi, že by mi uprostřed krvavého boje došly náboje. Kooperace s ostatními členy mé skupiny funguje dobře, většinou se drží opodál a s radostí mi přenechávají likvidaci většiny kolemjdoucích somálců. Hra čítá celkem deset misí, dojde i na jízdu v obrněném vozidle s možností nekonečné palby do všeho živého. Hra mě docela překvapila, čekal jsem mnohem horší zážitek.

Série Terrorist Takedown coby střílečky z prvního pohledu má další čtyři pokračování. Postupně je všechny odehraji, ale nedělám si žádné iluze, že budou další díly v mých očích tak hratelné.

Pro: Jednoduchá grafika, která mi vyhovovala, pohodová střílečka na dva večery

Proti: Jednoduchá grafika, kterou né všichni skousnou

+8
  • PC 10
Toto je jedna z najotrasnejších vojnových hier, aké som hral.
Len 10 misií, nulový príbeh, veľmi malá hrateľnosť, otrasný soundtrack...
Má to približne toľko misií ako Vietcong: Fist Alpha , ale to je datadisk a táto hra sa s ním vôbec nemôže zrovnávať.

Pro: -

Proti: žiadny príbeh, málo misií, otrasný soundtrack, biedna hrateľnosť...

+6