Engine System Shocku je vážně výborný. A hra vypadá také dobře, do budoucna zkusím více (už se mi to tu však kupí - The Hunt, UFO, Flashback, adventury..., a nic pořádně nehraji :). Takže děkuji Phoenixy za další objev.

Jinak se spuštěním jsem měl trochu problémy jelikož jsem nečekal, že se hra spouští __FF.bat a ne _TN.bat.
@Drolin (12.01.2013 14:47): Rozchodit by to neměl být problém, osobně jsem Terra Novu hrál a dohrál až v únoru 2009 a v DosBoxu jela jako víno.

Sehnat originálku je relativně problém (na ebay jsou momentálně tři, z toho dvě za rozumnou cenu v USA), hru je možné krom zmiňované stránky stáhnout např. na 3dshooterlegends
@mazar1234 (12.01.2013 14:26): Já jsem X-Wing zatím nedohrál (jsem někde v polovině), na Tie Fighteru bylo IMHO vidět, že vyšel až po X-Wingu a borci spoustu věcí dotáhli a vylepšili.

Mechwarriory jsem hrál jen chvíli, nejdéle jsem hrál asi dvojku, kde jsem skončil někde kolem osmé mise. Hrál jsem i další podobné věci (Shattered Steel, Starsiege, G-Nome, Heavy Gear 1,2, Iron Assault), ale nikdy jsem se do ničeho podobného pořádně nedostal, roboti mně přijdou proti klasickým simulátorům (letecké/vesmírné) strašně neohrabaní. Třeba časem změním názor.
Také mě hra zaujala (díky FMV sekvencím a udělené stovce :). Ale jsem zvědavý, žádný simulátor jsem ještě nezkoušel.

@mazar1234 (12.01.2013 14:26): Kdyby to nešlo rozchodit, můžeš stáhnout předinstalovanou verzi z abandonware-france, a násladně nahradit iso anglickou verzí.
@Phoenix (12.01.2013 13:40): Manual a Guide book uz mam, to nebol zidny problem, ale ISO CD uz bol docela patraci oriesok, nakoniec to zaistilo Ruske old-games..... ale chvilu som s hladanim teda stravil. Som zvedavy ci to bude problem rozchodit, dufam ze nie.

Moje 2 najlepsie sci-fi "simulatory" su ale X-Wing a Mechwarrior 3.... ovsem s TIE F rozhodne suhlasim.
Tak o tejto hre pocujem prvy krat v zivote, ale OKAMZITE ma naplno zaujala... toto urcite chcem vyskusat.