@Bravewolf (30.01.2023 23:04): 3070. Hrál jsem původní hru na Titan V a to ani necuklo. Nejhorší je, že ani nemělo smysl zkoušet snižovat nastavení, protože i na 2560x1080 to běželo přes 200 fps. Ale jsem ten typ, který prostě hraje s vsyncem a kartu zbytečně netrápí. Každopádně se to hrát i dohrát dalo. Kdo ví kvůli čemu to vlastně bylo.
@Korbitch (29.01.2023 02:23): ale to je divne co popisujes, v-sync by melo krome vertikalni synchronizace snimku taky limitovat snimky na mezni hodnotu aktivni frekvence moniotoru, takze by to nemelo ovlivnovat vykon gpu. Ja nehraju s v-sync ale mam u kazde hry nastveny fps lock 1-2 fps pod frekvenci monitoru, nechapu uprimne jak nekdo muze hrat s otevrenym zamkem a fps mu litaji za limit frekvence monitoru, coz ma jen same nevyhody- grafika jede na 100%- spotreba roste, snizuje se zivotnost, vetraky jedou zbytecne a ted si nepamatuju ktery z jevu pokud hrajes s FPS za limitem frekvence monitoru schytas, jestli stuttering nebo, prave rozdvojeni obrazu. Mimo to pokud mas zaply Adaptive sync tak je prave nejlepsi pro nejnizsi inputlag hrat se zamkem tech par framu pod limit frekvence monitoru. TEd hraju same starsi hry protoze nemam herni monitor jako RE5,6, Alan Wake a tim ze me GPU jede na par procent tak inputlag je nizsi nez kdyz GPU jede na plno a to znatelne. Ja uz si hrani bez FPS locku ani neumim predstavit, at ted na 75hz monitoru ktery nema adaptive sync tak na 240hz monitoru s adaptive sync, u obou mam resp. mel 74fps resp 239fps a hrani bylo daleko sviznejsi a hladsi bez nejakych artefaktu jako rozdovjeni obrazu nebo trhani.
@Bravewolf (26.03.2022 02:34): Když vypnu vsync, tak mi sestava vytáhne klidně na uwhd 190fps. Když ho zapnu, tak mi to dropuje třeba na 45fps. A není to tím, že by hra v tu chvíli načítala nebo ukládala. Prostě naběhnu někam do prostoru a drrrrrc. Jak píšeš, taky nechápu. Tohle základní hra nedělá. A určitě to není tím, že by nestíhal HW.
no hra je o poznani vic narocna na HW nez original, pritom mi to prijde graficky stejne, co je ovsem zlastni tak ze intra sou daleko vic narocna nez normalni gameplay samotny, nechapu