@veselykralicek (24.06.2022 21:40): Hezky jsi to smíchal všechno dohromady. Konzole od Segy byly Master System a Mega Drive. A ty čínské napodobeniny pro změnu kopírovaly Nintendo Entertainment System :-)

Nejspíš se tedy jednalo o Želvy Ninja pro NES, kde se v rámci konzole jednalo o dost legendární hru.
@Phoenix (24.06.2022 13:56): Ty jo, fakt nevím. Byly to ale skateboardy normálně na moři nebo na řece. Doma to pak třeba zkusím pogůglovat.

Ale "videohry" prej byla nějaká čínská napodobenina Segy Master Drive.

Já si z toho pamatuju, že jsme si nejlehčí obtížnost dávat nemohli, abychom nezraňovali sami sebe. Což jsme v těch 8 letech asi dost dělali.

Jinak jsme naopak všichni vždycky chtěli Donatella.:-D
@Fritol (23.06.2022 08:09): No já jsem upřímně dost rád, že je tady proti většinové společnosti hlavně dost PC hráčů..

Jinak doteď vzpomínám na Želvy ninja, které jsme u kamaráda hráli na videohrách. Název konzole nevím, byly to prostě videohry. Vím, že první level byl normálně ve městě a druhý na skateboardech ve vodě. A na nejnižší obtížnost tam fungoval friendly fire, na ty vyšší už ne. Ale nevím, co to bylo konkrétně za díl.
@aDOSt (komentář): Ty žvýkačky si pamatuju i z 2000s. Možná nešlo o ty samé, nicméně v každém konzumu nebo na koupalištích je měli v baňkovite misce, byly levné, odporné a tvrdé, ale byla v nich tetovačka z nějakého zrovna populárního seriálu vždycky, takže jsme je neustále kupovali. :D

Každopádně super komentář. Hráči jako ty na DH trochu chybí, starším konzolím tu nikdo moc pozornost nevěnuje.