Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Tearaway Unfolded

08.09.2015
68
7 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Tearaway Unfolded je rozšířeným remakem plošinovky Tearaway původně z PlayStation Vita. Unfolded upravuje ovládání a přidává velké množství nového obsahu do původní hry.

Jelikož velká část unikátních prvků původní hry byla svázána s hardwarem PS Vita, musely být předělány či odstraněny. Například části, které využívaly vestavěnou kameru Vity, nově využívají příslušenství PlayStation Camera a jsou tak zákonitě nepovinné. Rovněž části používající mikrofon musely být odstraněny a byly nahrazeny kupříkladu kreslením čar na přední touchpad ovladače DualShock. Byly ale přidány nové schopnosti, jako třeba svítilna využívající předního světla na ovladači.

Díky pokročilejšímu hardwaru konzole PlayStation 4 mohly být úrovně rozšířeny o nový obsah, čímž některé nabyly až dvojnásobné velikosti. Z nového obsahu je možno zmínit třeba novou podružnou příběhovou linii, ve které se nepřátelská rasa Scraps snaží postavit svůj vlastní DualShock.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.