Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Tangled: The Video Game

Disney: Na vlásku

50
1 hodnocení Platformy
Žánr:
dětská > adventura pro děti *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
23.11.2010 Wii
02.12.2010 PC
Vývojáři:
Disney Interactive Studios
Oficiální stránky:
http://www.disney.co.uk/tangled/shop/video…
Tangled je 3D akční adventurou podporující stejnojmenný animovaný film (u nás jako Na vlásku) slavného Disney studia. Pod ruce se vám střídavě dostane jak Flynn, tak i princezna Rapunzel, která se právě s jeho pomocí dostala ze svého vězení ve vysoké věži a míří si to spolu k princezniným rodičům.

Hra je založena hlavně na skákání a sbírání nejrůznějších předmětů a peněz, střídavé hře za oba charaktery, kdy si někdy musíte vzájemně pomoci a občasnými souboji s nepřáteli. Za nasbírané věci si také můžete vylepšovat věž.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 50
K dobré dětské plošinovce je zapotřebí správná předloha. Na vlásku je vynikající film pro všechny, ale historka o princezně s nejdelšími vlasy na světě a jejím přiblblým nápadníkem je námětem vhodným tak leda na parodický pornofilm. Hra bohužel trpí hojnou nemocí plošinovek, špatnou kamerou, zubatou grafikou a navíc je trestuhodně krátká. Disney jinak mazaně využívá princezniných vlasů ke kooperaci a nezapomíná ani na vtipné průpovídky. Hra navíc poměrně špatně informuje hráče o momentálních úkolech, pro děti se tak stává tato jednoduchá hra zbytečně obtížnou až nezáživnou.
+6