Kdyby měli více sexy dívky jako Azur Lane a Last Origin, tak by vydrželi déle :)

Podobný propadák byla i global verze Magia Record, která vydržela taky jen rok a něco, ale ta jinak pořád funguje.
Crestoria končí. V únoru 2022 budou vypnuty servery a již není v aplikaci možné utrácet reálné peníze.

Vydržely rok a kousek. Tuctový gacha gameplay a nesmyslné přidávání stále stejných postav, jen v nových oblecích, jím nakonec zlomilo vaz.

Příběh se ale obecně chválil a škoda, že nevyšel na nějakou velkou Tales of.
Luminarii tipuji stejný osud.
@Fritol (27.07.2020 13:10): Měl jsem na pokračující příběhy stejný názor, ale všechny tyhle hry, které jsem delší dobu hrál (FGO, Brave Exvius, FE Heroes), ho měly lepší a lepší.

Většinou děj, po čase, rozdělí na archy, které obsahují uzavřené příběhy, takže nějaké zakončení mají.
@Solidor (27.07.2020 13:07): Hmm, díky za info. Až někdy konečně dorazím Berserii, tak to možná vyzkouším, ač ta neuzavřenost příběhu bývá ve hrách pro mě spíš na škodu. Za zkoušku nic nedám ale...
@Fritol (27.07.2020 13:02): Ukončený není a pokud bude hra úspěšná, tak asi jen tak nebude.

Ale tohle, jak jsem zjistil u FGO, je spíš výhoda. Příběh můžou posunout směrem, jak budou hráči chtít a dávat větší prostor oblíbenějším postavám.

A hrát se dá určitě v pohodě i bez placení. Je (v porovnání třeba právě s FGO) docela štědrá.
@Solidor (27.07.2020 12:55): Je ten příběh uzavřený? Nebudou tam přidávat postupně nové a nové kapitoly abys to hrál co nejdýl a měli šanci tě podojit? Koukal jsem na gameplaye a na mobilní hru mi to přišlo hezké totiž, ale tyhle f2p věci jsou většinou kvůli tomuhle děsná ztráta času. A dá se to hrát bez placení v pohodě?
Mám za sebou první dvě kapitoly příběhu a nutno uznat, že není vůbec špatný (tedy když si odmyslím klasické filler boje spjaté s mobilními gacha hrami). Až je mi skoro líto, že ho tvůrci nepoužili do "velké" Tales of.