O TI jsem se zajímal už od doby, kdy byly ukázáné screenshoty a vůbec první zmínky o ní. Rukojmí jako živý štít, čokly, znělo to fakt zajímavě. Dlouho se zdálo, že hra ani nebude. Ale najednou ji vydali a asi to mělo zůstat jen u plánů...

... ona ta hra je totiž pěkně zabugovaná. Střílení a různé serepetičky okolo jsou fajné, to musím uznat. I efekty. Ale to už tu bylo tisíckrát. Čoklíky ve hře skoro nikdo nepouživá, takže jich moc není. Rukojmí jako živý štít jsem taky viděl zřídka. Plantovaní bomby je takové zajímavé. A vadí mi možnost, že si zbraň nekupujete ani nevybiráte, ale prostě ziskáté jinou když v další vaší úrovně.

Další slabinou hry jsou auta. Jsou říditelná, ale hodně divný fizykální model mají. Mají i své poškození, ale lepší by bylo, kdyby neměly, protože je to nepěkné. Ale chválím, že auto může explodovat. Je to FPS, takže se můžete i vyklonit z okna a střílet, což jsem u žádné jiné hry neviděl. Po silnicích jeuzdí spousta civilistů, které můžete okrást o auto, když vám váš vůz exploduje. Zajímavé je, že nákladní auto ukrást nemůžete.

Možná, kdyby na hře pracovali déle, tak by byla určitě lepší. Zklamala mě, čekalo se na ní dost dlouho.

Pro: Vypadá to celkem dobře, má to i fajn nápad. Střílí se tam dobře, ale to je tak vše.

Proti: Po čase si nikdo na žádné TI nevzpomene, bo není revoluční jako konkurence, ba ani CS! Bugy, řízení vozidel, absence výběru zbraní.