Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Swords and Sorcery - Underworld

Swords and Sorcery - Underworld - Definitive Edition

80
1 hodnocení Platformy
Žánr:
RPG > nezařazeno *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
15.12.2015 PC
Vývojáři:
OlderBytes
Oficiální stránky:
http://www.olderbytes.com/
Swords and Sorcery - Underworld je krokovací dungeon, odkazující se nejvíce na první díly série Might and Magic. Hráč ovládá šestici hrdinů s cílem porazit démona Amahaaru a zachránit tak svět. K dispozici je šestice povolání (rytíř, paladin, lučištník, zloděj, kněz a kouzelník) a čtyři rasy (člověk, elf, trpaslík a gnóm). Na postavy čekají náhodná setkání s mnoha nepřáteli a několik pevně rozestavených hlídek a bossů. Postavy sbírají zkušenosti a předměty, ale potřebují také jíst a pít. Kromě bojů narazíte i na několik hádanek.

Grafika je téměř statická s lehce komiksovým laděním, výhodou jsou nízké hardwarové nároky. Prostředí jsou poměrně různorodá v interiérech i exteriérech. Hra obsahuje vypínatelnou automapu a ukládání je k dispozici kdykoli mimo boje. Hru je možno ovládat čistě použitím myši, ale i pomocí klávesových zkratek. Úkoly se automaticky zapisují do deníku. Na Steamu hra obsahuje achievementy.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.