Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Sword of the Stars: The Pit

60
7 hodnocení Platformy
Žánr:
RPG > nezařazeno *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
21.02.2013 PC
Vývojáři:
Oficiální stránky:
http://sots-thepit.com/
The Pit je roguelike RPG spin-off z vesmírné série strategií Sword of the Stars. Hra obsahuje 30 náhodně generovaných podlaží s narůstající obtížností, kterými (jak název napovídá) sestupujete.

Můžete si vybrat ze 3 postav (mariňák, technik, průzkumník). Na cestě naleznete stovky zbraní (plamenomety, raketomety, plazmové kanóny), zbrojí a dalších předmětů, které můžete kombinovat a vytvářet tak nové. Dále můžete nalézt skryté zprávy a recepty. Proti sobě budete mít nepřátele známé ze světa Sword of the Stars. Hra staví na old school principech a při navýšení úrovně je k dispozici několik schopností, do kterých lze investovat body.

Příběh pojednává o smrtelné nákaze pustošící svět. Poslední nadějí je mimozemská základna hluboko ve Feldsparských horách - "The Pit". Žádná výprava do hor se zatím nevrátila..


Poslední diskuzní příspěvek

Sákva, vyšlo pro to nové DLC a ač vypadá relativně zajímavě - http://www.gog.com/gamecard/the_pit_mindgames_dlc - rozhodně se mi za to nechce…

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.