Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Super Turrican 2

90
1 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > plošinovka *
akce > arkáda
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
listopad 1995 SNES
29.09.2008 Wii
Vývojáři:
Factor 5, Kaiko (sekundární)
The Machine, odvěký nepřítel každé lidské civilizace, se znovu objevuje na scéně. Tentokrát si uzurpuje celý sluneční systém a zotročuje obyvatele každé jednotlivé planety. Jednotky USS Freedom Forces jsou mu v patách, ale nejtěžší mise čeká hrdinu v superobleku Turrican Assault Suit. Nové intergalaktické dobrodružství může začít...

Pokračování akční jump 'n shoot akce Super Turrican na konzole SNES. V roli Turricana a klasickém pojetí i hratelnosti zapadající do konceptu celé série se váš hrdina představí na povrchu různých planet, pod mořskou hladinou i v otevřeném vesmíru. Využití najde nejen známý freezer, ale i plazmový bič, který své uplatnění našel v Mega Turrican pro Segu MD. Nepřáteli mu budou nejen monstrózní píseční červi a řada dalších monster, ale i samotná gravitace. Konec poslední, osmnácté, úrovně patří závěrečnému souboji se samotným The Machine.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.