Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Super Seducer 2: Advanced Seduction Tactics

67
3 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > interaktivní film *
simulátor > nezařazeno
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
12.09.2018 PC
Vývojáři:
RLR Training Inc
Oficiální stránky:
https://www.puatraining.com/superseducer/
Titul Super Seducer 2: Advanced Seduction Tactics je pokračování FMV adventury zaměřené na svádění z roku 2018, Super Seducer: How to Talk to Girls. Proslulý guru svádění a poznatků o ženách, Richarda La Ruina, se vrací na scénu a snaží se hráčům ještě více pomoci najít si tu pravou, nebo i jen "zasunout" po protančené noci v baru. Skrze různé scénáře životních situací, ve kterých se dostanete do interakce s opačným pohlavím, je jen na vašich volbách, kam se toto střetnutí bude ubírat. A tyto volby Richard patřičně okomentuje a možná i napoví.

I zde si v roli Richarda projdete celou řadu možných střetnutí a situací (hledání vážného vztahu, striptýzový klub, sekretářka, skupinka dívek...), ale také i v dnešní době moderní balení skrze aplikace (Tinder) a následné ONS (dívka na noc). Druhý díl také přináší unikátní pohled i opačného pohlaví, aneb jak se tyto ženy chovají na rande, a jak vás mohou vidět. Nechybí ani "Happy Endings" (nejlepší konec) v rozvětvených scénářích.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.