Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Summer of Memories

08.09.2020
80
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
free to play
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

V roli malého chlapce Sosukeho odjíždíte z Tokia na malý japonský ostrov, kde Sosuke bude trávit letní prázdniny. Setkáváte se zde se Sosukeho rodinou, kterou po mnoha letech vidí poprvé.

Příběh hry se odehrává v pozdním poválečném období Šówa. V příběhu, který trvá celý srpen, se Sosuke setká s různými postavami, které na ostrově žijí, nebo na něj přijeli z různých důvodů. Každý den musí hráč Sosukemu zabalit do batůžku svačinu a někdy i další věci a Sosuke se pak vydává na výpravu po ostrově a navštěvuje různá místa, kde se může setkat s novými nebo již jemu známými lidmi a postupně odemykat jejich příběh. Po cestě také Sosuke sbírá různé poklady ve formě třeba starého časopisu, mušle nebo různých brouků apod.

Na konci prázdnin je Sosukemu jasné, že příběhy jednotlivých lidí se velmi často proplétají a ne všechno je tak, jak se na první pohled zdá. Po skončení hry se kalendář znovu resetuje na prvního srpna, a je tak možné posbírat předměty a dialogy, které hráč v prvním průchodu hrou sebrat nestihl.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.