Subsea Relic

01.11.2008

freeware

V této plošinovce se zhostíte role potápěče/hledače pokladů, který na dně moře sbírá mince, drahokamy a další cenné věci, které se promítají do vašeho skóre. Co je ovšem důležitější, jsou relikvie. Těch musíte nasbírat v každém levelu předepsaný počet, jinak level nedokončíte. Aby to nebylo příliš těžké, k nejbližší relikvii vás navádí šipka. Po sebrání všech relikvií se musíte dostat ke své ponorce, která vás převeze do dalšího levelu. To vše musíte stihnout, než vám dojde kyslík, který vám pomalu ubývá sám a navíc při zranění. Ale nebojte, dá se doplnit.

Ve hře vás můžou zranit jak klasické ostny, tak i spousta druhů nepřátel, jako například žraloci, murény či chobotnice. Bránit se můžete omezeným počtem kamenů/střeliva, které po nepřátelích prostě házíte.

Hra oplývá hratelností klasických plošinovek a je vyvedena v pěkné grafice. Kromě klasického skákání můžete i malou chvíli plavat a překonat tak delší vzdálenosti.

Tak tahle plošinovka má hratelnost starých pecek. Kdo má rád plošinovky, rozhodně doporučuji stáhnout. I když je pravda, že hra začne být po čase stereotypní, pořád má krásnou grafiku a vynikající hratelnost. Když zapnu comp, dám si vždy jeden level. Zatím jsem to nepřejel, takže je možné, že na konci čeká nějaké překvápko. No, když tak změním popis.

Pro: Grafika, hratelnost, nenáročná oddychovka

Proti: ?