Strike Fighters 2: Europe

červen 2009

Strike Fighters 2: Europe je pokračování simulací proudových letadel ze série Strike Fighters, tentokrát z hypotetické 3. světové války. Hráč se může v kokpitu stíhačky F-100 Super Sabre, F-4 Phantom, legendární F-15 Eagle nebo bitevníků F-105 Thunderchief a legendárního A-10 Warthog účastnit scénářů, v nichž Sovětský svaz podniká invazi na západ Evropy.

Sověti proti Vám nasadí v těžkých leteckých bojích stroje MIG-17, 19, 21 a MIG-23. Nebe nad Evropou budou brázdit další letadla studené války: bitevníky F-84, Su-7 a MiG-27, bombardéry IL-28, Tu-16 ,Tu-22, Mystere IVA, Canberra a stíhačky Mirage III/5 a Super Mystere B.2 plus transportní An-12.

Avionika, grafika a letové modely, to vše je stejné jako u Strike Fighters 2, pouze s tím rozdílem, že jsou modelovány některé nové zbraně jako např. proti-pozemní naváděné rakety Maveric nebo laserem řízené bomby a také F-15 má rozšířené režimy radaru.

Pokud by jste rádi zkusili SF2: Europe, vřele doporučuji stažení módu NATO FIGHTERS 5 odkaz (jedná se o kompletní mód navzdory názvu)
Jako tradičně, tyhle mody posunou dojem ze série SF2 úplně na jiný level, a NATO FIGHTERS 5 je to nejlepší pro SF2:Europe.