@Red (31.12.2021 17:10): Nejlepší postava je pro mě Ryu, protože ho mám nejvíc naučeného :) Ale myslím, že je to obecně jedna z těch jednodušších postav.

Street Fighteři mají jasný konec (v pětce je i příběhová kampaň), takže jeho projití stačí k dohrání podle pravidel - u dvojky je to teda porážka M. Bisona :)
@Niktorius (komentář): A co něco z vlastního hraní? Za jakou postavu se ti nejlépe hrálo, kritéria dohrání pro splnění výzvy? Ptám se, protože jsem si do výzvy dal dvojku:)
Dostal jsem se k tomu na PS+ a bojování je dobré. Dokonce mě baví víc než v Mortal Kombat XL. Ale to ostatní je naprostá hrůza. Neustále to něco načítá. Dokonce to má dva ukazatele načítání (to jsem snad ještě nikde neviděl). Odehrál jsem několik arkádových turnajů, žádné body do jakési statistiky mi to ale nezapočítalo. Menu je tak složité, že jsem se v tom ztrácel. Když prohraju souboj, tak než se vrátím zpátky do nového souboje uteče několik minut. Hráno na klasickém PS4, ne PRO. Když už Street Fighter, tak si radši zapnu SNES Classic.
Na Steamu zdarma na ozkoušení, zbývají asi 3 dny,

Mě to ke koupi nepřesvědčilo. Ten počet DLC a destičkové menu s x položkami, neustálým hlášením nových herních bodů atd jsou dokonalým repelentem. Říkal jsem si, že aspoň zkusím příběh, no i ten je samostatný DLC ke kterému musíte vlastnit hru.

Ale bojování to není špatné.
@Cobot (19.06.2019 10:07): co vím když to vyšlo tak to bylo jaksi blbě udělané a s chybama, ale to zřejmě bude již opraveno, pokus si stáhnes patch. Dokupovani postav do bojovek je dnes takový standart, a je to otrava. Asi bys měl lepší koupit arcade edici. O tom že by byla zdarma jsem neslyšel, možná jako časově omezeny bonus pro majitele původní verze.
Chtěl bych si koupit nějakou bojovku na PS4 a tohl e teď za 219,- Kč což je v pohodě. Utápim se ale v množství DLC. Většina jsou nějaký costume packy což mě nezajímá, ale prodávaj se i nějaký Character Passy za dost šílený ceny.

V základní vezi má být jen 16 postav. Dle wiki to se všema přídavkama stoupne až na 48 což je obrovskej rozdíl. Ale četl jsem někde i něco, že se základní verze dá zdarma povýšit na arcade edici, která obsahuje všechno? To je asi blbost co?
Chyo, když člověk čeká pomalu 2 minuty na protihráče, jen aby mu zase spadlo spojení ve chvíli, kdy by se měla načít Vs. obrazovka...minimálně tohle by fakt mohlo být do konce měsíce ošéfovaný tvl.

A ti, kdož dyzajnovali ten Survival...jděte do velký, chlupatý, sádelnatý, zpocený prdele. Buď se po třiceti úrovních razantně a nevysvětlitelně zvedne obtížnost, nebo to při loadingu stage 31 opět zruší spojení. Maglajs tohleto.
V tuto chvíli v podstatě neexistuje matchmaking, prostě vám to šoupne někoho ze stejného žezla (a někdy ani to ne). I tak se Jarouš napříč šňůrou pomalu 15ti proher dostal na 0 LP. ^_^

Ale stejně mě to strašně ba. Minimálně hratelnostně a vizuálně je to už teď vyšperkované na vrchol žánru, fakt že jo.
@HolyMeatball (17.02.2016 10:47): Kdyby tahle možnost koupit DLC za in-game money byla nový trend, tak bych se vůbec nezlobil. Akorát se to nesmí přehánět s dostupností, aby lidi reálně měli šanci na něco takového dosáhnout. Zvlášť u multiplayer her je to pro vývojáře výhoda, že někdo jejich hry stále hraje a mají plnější servery. A hráče (některé) to samozřejmě bude motivovat podobně jako achievementy.
Ani se neptam, jestli nekdo hraje, momentalne bychom si stejne nemohli nastavit match, olololo.

EDIT: Jinak co se tech DLC postav tyce, tak momentalne je ohlasena cena 100 000 in-game penez za postavu. Jestli to tak fakt bude, tak to vubec nebude spatny, to na dve postavy budu mit vydelane sotva dokoncim ten aktualni 'pribeh'. ^_^