Adventurka na pár minut s nezajímavým příběhem, nijak zvlášť složitými úkoly a několika chybami, které se za tu krátkou dobu objeví. To je ve zkratce Stratený v čase. Věděl jsem, že se nejedná o nějaké veledílo, ale výsledný produkt je ještě horší, než jsem čekal.

Nešlo mi třeba odškrtnout zatržítko, aby se hra nespouštěla v okně se kterým nešlo hýbat a vypadalo neúplně, takže jsem to musel nějak přežít. Další chybou byla častá změna kurzoru na lupu, přičemž se při kliknutí na daný objekt nic nestalo, ale to se dalo vzhledem ke krátkosti hry také zvládnout.

Trochu zajímavý je snad jen konec, kdy student historie zjistí, že to, co prožil, nebyl sen, ale skutečnost. To je však trochu málo a určitě nestojí kvůli tomu Strateného v čase vůbec zkoušet. Je to asi lepší, než 14 hodín, ale ne o moc.

Pro: konec

Proti: krátké, příběh, chyby hry

Hra posobi od zaciatku zaujimavo. Pribeh o mayskej civilizacii bol tiez dobry. Koniec tiez vedel uputat. Hra ma celkovo bavila.

Grafika v hre posobi lepsie ako zverejnene screenshoty. Grafika je len rucne kreslena a je vidiet ze sa s nou autor pohral.

Hru som dohral asi za cca hodinu s navodom (niektore handanky su fakt tazke). Bez navodu by to bolo na dlho a asi by som to ani nepresiel.

Negativa vynecham. Je to freeware hra a autor si stym dal urcite vela prace.

Pro: pribeh, hra riesena dost do detailov, dabing