@Jumas (komentář): Viem že ste čakali asi Posla Smrti alebo niečo podobné, no hra bola vytvorená jedným človekom a FREEWARE. Hodnotenia viacerých ludí boli dost pozitívne hlavne čo sa dĺžky, príbehu a dabingu týka. Holt, nájdu sa aj nároční hráči, ktorí porovnávajú komerčné tituly s freeware hrami.. Mimochodom hra bola testovaná viac krát a technické chyby sa neobjavili.
@Errorcode (02.01.2016 16:00): Věřím tomu, že když na to člověk příjde, tak už se mu to pak nezdá složité. Mohl bys mi dát nějakou indicii, která by mě posunula dál? :) Už jsem nad tím strávila dost času a na nic jsem nepřišla.
@leebigh (13.12.2015 09:15): už to nejde vzít zpátky :D

Každopádně mám dotaz pro ty, kteří to hráli...zda přišli na puzzle kde je potřeba zmáčknout určitý počet dlaždic ve skryté místnosti?
@Laurona (12.12.2015 19:08): Jak píše leebigh. To by vir musel být přímo v tom instalačním souboru, což je myslím nepravděpodobné. A pokud už v počítači nějaký vir máš, vypnutí antiviru nic nezmění :)
Zkoušel jsem nainstalovat, po stažení jsem postupoval jako Matt. Po spuštění se otevřelo okno Avast Deep Screen nebo něco takového, které potvrdilo soubor jako bezpečný, Tipoval bych že se Ti ta instalace nějak sekne při této analýze.

@Laurona (12.12.2015 17:27): Ja som s tým vo Win 8.1 nemal problém. Akurát systém nepovažoval súbor za bezpečný, tak som musel povoliť stiahnutie ručne a hra následne spustiť išla, bez toho, ani som nemusel ísť cez správcu. Inak som to skúšal len len kvôli schvaľovaniu, ale skús sa obrátiť priamo na tvorcu hry, ktorý ju tu zároveň pridal - ale skús skôr ten e-mail na stránke.
@M.a.t.t. (12.12.2015 17:04): a jak to vyřešit:)? když soubor nechám zkontrolovat antivirem(Avast) tak to žádný virus nenajde a když to chci spustit jako správce tak jediné co se stane, že se mi u myši objeví přesípací hodiny a složka, ve které to mám uloženo(ze které soubor spouštím) zamrzne a musim ji přes správce úloh zavřít. Soubor se mi tudíž vůbec neotevře :/
Stáhla jsem si z oficiálních stránek instalační soubor ale nejde mi spustit, může to být antivirem?