Nevím proč, zrovna dneska jsem tak nostalgicky vzpomínal na staré časy a k tomu se mi připletla vzpomínka, jak jsem mlsně koukal na obrázky v Excaliburu z této hry. Z jedné návštěvy Německa jsem si tehdy (asi rok 93) hru i dovezl na originální disketě, prodávali to tam v jakési odlehčené bundle verzi bez krabice, jen v takovém tvrdém kartonu (něco ve stylu ABC her, jak je někdy k časopisu dodávají dneska) a bohužel německým manuálem. S radostí jsem nainstaloval a pak zjistil, že je to docela tryzna hrát. Co nadchlo byl grafický styl, který by dneska stačilo jen nějak zremasterovat (zvýšit rozlišení) a vypadalo by to pořád parádně. Herně však šlo o podivně ovladatelnou směsici prvků, z části strategie, z části designerská hra na navrhování vzducholodí. Remake s pořádně ovladatelným interface a vyladěním a zpřehledněním strategické části by byl asi docela zajímavý nápad :-)