Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Steel Panthers III: Brigade Command - 1939-1999

1997
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Třetí díl tahové strategie Steel Panthers pokrývá období 1939-1999, což odpovídá předchozím dvěma dílům dohromady. Jedná se o poslední díl od firmy SSI. Nejzásadnější změnou je možnost ovládat větší množství jednotek a možnost umístění více jednotek na hex. Jeden tank na mapě nyní může představovat celou skupinu. Ve hře je k dispozici šest kampaní, tři z období druhé světové války a tři modernější konflikty.

V kampani North Africa 1941-42 velíte německým jednotkám během pouštních bitev v severní Africe. Stalingrad 1942 popisuje boje 6. armády při snaze proniknout do srdce Ruska. Během operace Market Garden 1944 velíte Britské 1. výsadkové divizi při akcích u Rýna.

Kampaň Vietnam 1964-71 pokrývá boj amerických jednotek od operace Starlight až po stažení z Kambodže. Fiktivní kampaň N.A.T.O. 1988 ukazuje počátek třetí světové války a hráč velí jednotkám západního Německa. Kampaň Holy War 2000 popisuje fiktivní náboženskou válku na Středním východě z pohledu Izraelské armády.

Navíc je k dispozici přes 40 samostatných scénářů. Součástí je i generátor kampaní a editor scénářů. Multiplayer je možný v hotseat režimu nebo přes e-mail.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.