Mimochodem těch levelů tam neni 10 ale 99, což by zabralo stovky hodin se přes ně prokousat :)
@smejky3 (08.06.2014 11:08): Lékárnu, resp. polní nemocnici, si musíš postavit na základně. Nemocnici i věž postavíš stejně jako kterékoliv jiné zařízení, tzn. v náhledu základny klikneš na potřebnou volnou pozici a z nabízených zařízení vybereš to potřebné. Na některých základnách jsou některá zařízení už předem umístěná (pozice není volná, ale je v ní umístěná červená ikona daného zařízení), akorát jí aktivuješ kliknutím na tu pozici. Zrovna věž a nemocnice jsou hodně důležité (i když časem stejně přijdeš na to, že důležité je vše :D).
Tak už si vím rady, díky hoši :) jinak hledam lekarnu a je to marný :D vubec nemužu najít prošel jsem 2 města a nic... všichni jsou nemocný :D Jen ještě 1 věc, jak mam tam psotavit hlídkovou věž, atd.? to taky vubec netušim
@smejky3 (07.06.2014 19:45): Musíš mít homebase kde je dost místa na stavění a pak vlezeš do Homebase menu, kde se ti ukážou současné budovy a volná místa a pokud máš dost stavebním surovin, tak si to tam můžeš postavit. Na spaní je tam nějaký kutloch - ikona postele pod stříškou.

Musíš plnit mise a přinášet surovin a tak dále a tak dále a tím se ti u nich zvedá obliba.

Pro změnu domovské báze, musíš vlézt tam kde ji chceš, vyčistit ji, mít dost surovin pro přesun - lidí a materiálu a pak zavolat rádiem, vybrat Move home base here a je to.
Čaute, prosimvas jak mam něco vybudovat a z čeho? teď mam 6 členný tým a oni jsou pořad unavený a chtějí něco kde mužou spát :D ja nevim jak to postavit, to samí i hlídací věž atd... A co mam udělat, aby se stali mím přítelem ? :D

EDIT: A když se chci s mojí partou odejít do většího bydlení, tak jak to udělam? Ještě jedna otazka, když uvidim cizího přeživšího, tak mužu ho zastřelit ?