@Bursoft (15.05.2018 11:44): V YOSE edici je víc obsahu (tady je seznam změn od originálu), ale původní verze je pro mnohé stabilnější. Nejlepší by IMO bylo vyzkoušet, jak ti běží YOSE verze (třeba přes Steam refund) a kdyby ti nešla, tak až potom bych sháněl původní.
@Bursoft (15.05.2018 12:38): Vidíš, to mě nenapadlo. Každopdáně fakt nevim jestli jsou ty rozdíly tak razantní, že by se vyplatilo za tu starou verzi připlatit, o tom si budeš muset přečíst někde jinde. Možná by bodlo pogooglit nějaké mody aj.
@Fritol (15.05.2018 12:28): Já netuším, o prvním díle nic nevím, ale když jsem přidával tento, tak mě to docela zaujalo, tak si říkám, že bych testnul ten starší. Na G2A jde sehnat všechno právě :D
@Bursoft (15.05.2018 11:44): Jinou verzi už snad ani nekoupíš, ne? Já tehdá stihl ještě tu původní a ač je tam bugů jak nasraných, tak dle mě nijak neznemožňují dohrání nebo nefrustrují. Spíš jsou to takové četné chyby na "kráse". Co jsem tak četl, tak ta YOSE je ještě víc zabugovaná. :D