@JohnCZ (20.02.2016 00:59): Jasný, určitě si to projdu. StarGate miluju, ikdyž závěr seriálu byla čistá fraška. Ovšem killování goauldů by mě bavilo dost, včetně průzkumu planet. Celkem se divím, že žádné studio tenhle námět už nezpracovalo. Možností by bylo dost. Např formou epizod jako Walking Dead nebo objevováním adres a průzkumem otevřeného světa různých planet. No, třeba k tomu později dojde.
@Korbitch (20.02.2016 00:24): Zatím čistě jen simulace. Procházka po třech lokacích - SGC, Abydosu a Tollanu. Možnost zadat adresu, vyslat sondu, zavřít iris, otevřít iris nebo projít bránou. Nějaké to hraní si s monitory a dialing sekvencemi. Prozatím toho moc není (a vývoj jde dost pomalu vzhledem k menšímu počtu členů týmu), ale SGC je už teď hodně detailní. Tvůrci se na webu chlubí, že se snaží o co nejpřesnější a nejdetailnějšího repliku původních kulis. Mají prý k dispozici detailní fotky.

Více informací najdeš pod těmi odkazy, co jsem postoval níže.

Stránka na FB.
Pokud by si to chtěl někdo zahrát:

Zadávání adresy se dělá ručně na klávesnici a jednotlivé symboly se svým umístěním na klávesnici liší dle druhu klávesnice. Tady jsou vypsány správné kombinace pro všechny typy klávesnic (QWERTZ, QWERTY a AZERTY).

A adresa pro případný návrat zpátky na Zemi.

A poměrně rozsáhlý tutoriál k dalším funkcím, které jsou v aktuální verzi hry obsaženy. Prozatím je hra na ovládání docela složitá a chaotická (ovládání je uzpůsobeno především pro francouzskou AZERTY klávesnici), ale časem to snad tvůrci vylepší.