Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Star Trek: Starfleet Command

11.08.1999
78
4 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Star Trek: Starfleet Command je kombinací vesmírného simulátoru a real-time strategie. Hra používá specifický herní engine Dynaverse, díky kterému se většina misí dynamicky generuje.

Na výběr je ze šesti vesmírných mocností/ras - Federace, Klingoni, Romulané, Gornové, Hydrané, a Lyrané. Každá rasa má svá různá specifika, různé úrovně a typy technologií a lodí. Před započetím kampaně za zvolenou rasu si také vyberete časové období (v rozmezí třiceti let) a obtížnost. Začínáte jako neznámý kapitán s malou fregatou, čím více úspěšných misích, tím také stoupá vaše sláva a získáváte lepší lodě (ve hře je jich na 300), lepší výzbroj a lepší posádku. Ke konci už budete mít k dispozici flotilu čtyř lodí (ovládáte jen jednu, zbytku dáváte příkazy).

Herní módy představují standardní Campaign, Skirmish nebo Multiplayer. Hra je na ovládání složitá, naštěstí obsahuje podrobný tutorial.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.