Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Star Trek: Starfleet Command

78
4 hodnocení Platformy
Žánr:
simulátor > vesmírný simulátor *
strategie > real-time strategie
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
11.08.1999 PC
Vývojáři:
14 Degrees East, Quicksilver Software (sekundární)
Oficiální stránky:
http://www.quicksilver.com/starfleet.php
Star Trek: Starfleet Command je kombinací vesmírného simulátoru a real-time strategie. Hra používá specifický herní engine Dynaverse, díky kterému se většina misí dynamicky generuje.

Na výběr je ze šesti vesmírných mocností/ras - Federace, Klingoni, Romulané, Gornové, Hydrané, a Lyrané. Každá rasa má svá různá specifika, různé úrovně a typy technologií a lodí. Před započetím kampaně za zvolenou rasu si také vyberete časové období (v rozmezí třiceti let) a obtížnost. Začínáte jako neznámý kapitán s malou fregatou, čím více úspěšných misích, tím také stoupá vaše sláva a získáváte lepší lodě (ve hře je jich na 300), lepší výzbroj a lepší posádku. Ke konci už budete mít k dispozici flotilu čtyř lodí (ovládáte jen jednu, zbytku dáváte příkazy).

Herní módy představují standardní Campaign, Skirmish nebo Multiplayer. Hra je na ovládání složitá, naštěstí obsahuje podrobný tutorial.


Poslední diskuzní příspěvek

Akhera: tak v podstate to takticka akce je :D resis taktiku skupinky vesmirnych lodicek /1-3/ proti jinym lodickam :)

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.