Svého času jsem do toho byl celkem magor a dostal jsem se do fáze, že jsem zvládl úspěšně dvakrát tolik těžkých než středních - střední mi připadaly těžší. :-) Dnes to už nějak nechápu. :-)
U mne se zde objevil ten nejprimitivnější způsob soutěžení - prostě když už jsem měl v řadě nějakých 8 vyhraných her, zajímalo mne, kam až to dotáhnu. Skončil jsem u té devatenáctky a dvacítku nedal. Celkem jsem si v té chvíli oddechl, že "nemusím" pokračovat dál. :-DDD
Nejvíc jsem tomu propadl ve svaťáku, když jsem byl natolik "otrlý", abych si nepustil místo učení "plnohodnotnou" hru a místo toho si dal jen "na chvilku" SS na odreagování. Obvykle pak byly 3 hodiny pryč, ani jsem nevěděl jak. ;-)
Falagar: Tak dlouho jsem teda nikdy nevydržel ale jen jedno dohrátí vysoké obtížnosti zabere docela dlouho :)
popkec: Koment ok, s výhradou, že já osobně jsem aschopen tuhle hru hrát několik hodin v kuse. :-) Můj rekord je, tuším, 19 vyhraných her v řadě na střední obtížnost. ;-)
ten minulej obrázek mi teda přišel mnohem výstižnější. tohle jsem ve windows nikdy neviděl
Caelos: Taky bych řekl, že je to ikona. Už jsem pro oba solitairy nahodil editace.