Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Space Force: Rogue Universe

05.06.2007
70
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Jedná se o rozsáhlou simulaci života ve vesmíru budoucnosti, kdy lidé plně ovládají technologie pro jeho objevování a obydlování a zároveň navázali kontakt s mimozemskými rasami. Příběh se soustřeďuje na bratra a sestru, kapitány Jima a Jax Andersonovi. Cílem hry je vedle příběhové linky hlavně vypracovat se ze skromných začátků na laciné lodi v celkem 46 hvězdných systémech, které herní svět zahrnuje.

O vesmír spolu soupeří 10 státních útvarů od Zemského vojenského direktoria, po impérium Ezodarů. Tím, že hráč vstoupí do služeb k některým z nich, se dostane k penězům a tím i k lepším lodím, zbraňovým systémům a později i ke složitějším a vyzývavějším úkolům. Některými rozhodnutími, které jsou ve společném zájmu s hráčovým zaměstnavatelem, si hráč nadělá nepřátele v okolních frakcích. Proto je zde možnost diplomatických řešení neshod, stejně jako obchodování a neagresivní prozkoumávání kosmu.

Hra využívá plně svého 3D zpracování pro ztvárnění jednotlivých hvězd, planet, černých děr, asteroidů a světelných úkazů hlubokého vesmíru. To vše pomocí HDR, bloomu, anti-aliasingu, bluru, post-processingových a dalších efektů.

Autoři hry se snažili o co nejrůznorodější mise, a tak může hráč dostat za úkol zničit vesmírné piráty, stejně tak jako aktivovat satelit ve vzdálené stanici či přepravit zboží na místo určení. I díky několika rozdílným profesím, které pro svoji postavu hráč vybírá, může mít hra i po několikátém rozehrání jiný průběh.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.