Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Soldiers of Anarchy

73
29 hodnocení Platformy
Žánr:
RPG > nezařazeno *
strategie > real-time strategie
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
01.10.2002 PC
Vývojáři:
Silver Style
Soldiers of Anarchy je kombinací Realtime strategie s prvky RPG. Děj je zasazen do postapokalyptického Ruska. Celý svět zamoří nákaza, která hubí vše živé. Hráč, coby jeden ze "šťastlivců", přežije v protiatomovém krytu a po deseti letech vychází na povrch. Vše je zpustlé, opuštěné a zničené. Ale i když se to nezdá, lidstvo přežilo a okolí teď sužují různé gangy, které terorizují chudé civilisty. Postava hráče se pochopitelně vydá bojovat za lepší zítřky.

Během kampaně se naskytne několik voleb ke komu se hráč může přidat. Mezi misemi je možné se dozbrojit a nakoupit výbavu u místního překupníka. Tahle část je zajímavě zpracovaná výměnným obchodem. Misi úspěšně dokončíte, ale ještě můžete hledat co nejcennější vybavení, abyste ho mohli vyměnit za něco užitečného. S postupem hry se vám kromě ručních zbraní dostanou do rukou i auta, obrněná vozidla BVP, T55, Abrams Hind a dokonce i stíhačka.

Hra vyšla v české verzi včetně dabingu.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.