Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Solatorobo: Red the Hunter

95
1 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 3rd person akce *
RPG > nezařazeno
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
01.07.2011 DS
Vývojáři:
CyberConnect 2
Oficiální stránky:
http://www.solatorobo.com/
Ve světě, v němž najdeme spoustu antropomorfních zvířat, robotů a dalších bizarních stvoření žijících vedle sebe, mají své místo i takzvaní „Hunters“. Jsou to v podstatě žoldáci vykonávající jakékoliv práce od sběru odpadků až po vojenskou službu, vše samozřejmě za peněžní odměnu. Red je jedním z nich a nyní má za úkol najít vzácný šperk. Tomu už byl na stopě, ale podařilo se mu při tom vypustit do světa mocné monstrum jménem Lares, který může znamenat hrozbu pro celý svět. Spolu se svou sestrou a záhadnou dívkou Elh Melizée se tak vydávají napravit, co způsobili. Druhá polovina příběhu se poté věnuje operaci CODA, kdy zemi napadne dvojice Blanck a Nero, kteří se velmi podobají lidem a Red má tak před sebou další případ čekající na vyřešení.

Solatorobo
se odehrává ve stejné světě jako jeho předchůdce Tail Concerto. Příběhově na sebe hry ale nenavazují. Hlavní hrdina opět využívá mecha pro pohyb, souboje a řešení hádanek. Vašeho mecha můžete během hry i různě vylepšovat. Hratelnost se nyní podobá spíše akční adventuře s RPG prvky a novinkou jsou volitelné úkoly, které můžete plnit vedle hlavní linky a dostat tak odměnu navíc. Nechybí ani animované cutscény.

Multiplayer pak nabízí závodní mód Air Robo GP, který se vyskytuje i v části pro jednoho hráče.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.