Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Tail Concerto

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > plošinovka *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
31.08.1999 PS1
Vývojáři:
CyberConnect 2
V dávných dobách království Prairie vypukl konflikt mezi dvěma skupinami obyvatel, kterými byli antropomorfní psi a kočky. Dnes je tohle království rozhléhající se na vznášejícím se souostroví v oblacích převážně obydleno psy. Jedním z nich je i Waffle, člen zdejší policie. Poté, co je unesena princezna Terria se Waffle zabývá tímhle případem, který se rozroste do nečekaných rozměrů, když zjistí, že obchodník jménem Fool využívá kočičího gangu k získání mocných krystalů, které mají tu moc oživit železného obra a ohrozit tak celé království.

Tail Concerto je 3D akční plošinovka v lehce steampunkovém prostředí. Hráč využívá k pohybu mecha s mnoha schopnostmi, které protagonistovi ulehčují práci. Mimo to lze využívat i vzducholodě k cestování mezi jednotlivými ostrovy. Typicky nechybí množství hádanek, souboje s nepřáteli, boss fighty či dokonce sběratelské předměty a tajné lokace odměňující hráče různým vylepšením. Zajímavostí jsou i dabované cutscény ve stylu japonského anime.

V roce 2010 vyšlo nepřímé pokračování Solatorobo: Red the Hunter, tentokrát pro Nintendo DS.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.