Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Solarix

30.04.2015
60
2 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Vesmírná stanice Ancyra se stala dějištěm genetických experimentů, které se vymkly kontrole. Smrtící virus se stal neovladatelným a jeho únik způsobil bolestivou smrt všech, kteří s ním přišli do kontaktu. Virus následně všechny mrtvé znovu oživil, ale lidé již nejsou tím, čím bývali dříve. Technik Walter je jediným, který se vyhnul působení smrtící látky a nyní čelí nejen své bývalé posádce, ale i komandu, které přichází stanici vyčistit a zničit všechny důkazy nepodařeného experimentu...

Solarix je psychologický survival horor čerpající z řady klasických sci-fi filmů. V průběhu hry, která je rozdělena do 12 kapitol, se vám do rukou dostanou různé zbraně a hackovací nástroje určené jednak k likvidaci nepřátel, ale i k překonání překážek a protivníků stealth způsobem. Specialitou je přítomnost nepřátelské umělé inteligence, která disponuje různými způsoby detekce živých bytostí. Jejich překonání pak vyžaduje téměř adventurní přístup.

Rozmanité prostředí cizího světa vesmírné stanice, jejích temných podzemních tunelů a okolí v každé kapitole vyžaduje odlišných přístup k hraní.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.