Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

< >
Majkee: Tvuj komentar by se hodil spise jako popis hry, takze jestli chces, vlevo v menu klikni na "správa her", pote tamtez na "editace hry v DH" a dal te to uz povede. Komentar obvykle slouzi k vyjadreni tvych pocitu a nazoru na hru a obhajobe tveho hodnoceni. Minus ani plus ti davat nebudu, jsi tu novy, verim, ze to prepises a potom ti to plusko asi dam :)
Jako malej jsem hrál jakou-si ruskou verzi skladníka, kde se musely sbírat klíče a přes brány se chodilo do dalších místností. Zaboha si nemůžu vzpomenout na název, ani nikde na netu není zmínky o té hře :( Není tu někdo, kdo to hrál taky?
Tohle jsem taky pridat :) ja si jen pamatuju, ze to je jedna z mála her, které hrál můj otec :)
Krásné, najít spřízněnou duši. :)

Velký Tučňák: bych řekl, že díky tomu, že to bylo rozšířenou sociální činností, jak mezi dětmi, tak i mezi dospělými (kopírování her), počítačové hry u nás získaly na obrovské popularitě. Prodejci dnes můžou jen děkovat tehdejším pirátům, kteří jim "ten kšeft rozjeli". A teď si představ, jaká by byla situace, kdyby žádní piráti nikdy neexistovaly. POčítačový trh by nikdy nebyl takhle velký a rozhodně ne takhle rychle.
teď mě napadá jak se vlastně tyhle staré hry vůbec mohli tak masivně rozšířit?! Internet v zárodcích, prodej her žádný! Prostě z člověka na člověka z diskety na disketu! To byly časy!!!
jj vím přesně o čem mluvíš :). Nejhezčí čáast hry, skoro, to ježdění výtahem :)
"Aaaarrrgh!" Tak na tuhle hru vzpomínám rád. Hrával jsem ho i na mobilu, ale tahle PC verze je ze všech verzí nejlepší! Vzpomínám si, jak jsem v prvních dnech jako čerstvý majitel 386ky obdivoval i to ježdění výtahem. :)