Velká sláva to není,a ještě je to jen pro jednoho.To leckoho nebaví.Snipeřina je,jakožto všude na PS ohlodaná,našel jsem příležitost jen na 650 [m].Když jsou mapy lepší viz Ghost Recon,tak zas na 600 [m] není vidět cíl.Odfláknuté a ještě něco.Jeden příklad.

https://scontent-prg1-1.xx.fbcdn.net/v/t ... 00d78e90&oe=600A2A14

Když už tam museli mít tu bednu,zablokovali cestu k ní,aby nebylo možné bednu přeběhnout a vyskočit na cisternu,a na vagon a najít dobrou pozici.Dostat se tam lze,ale je to moc těžké,náhoda.

Opravuji.Delší dobu jsem to nehrál.Došlo ke špatnému načtení.Na zablokovaném místě je normálně sloup mostu.Bylo mě divné,že tam nejsou vůbec žoldáci.A koridorové gamesky nic moc.
@Garret (04.11.2020 10:01): Teď jsem to dojel. Fast travel jsem nepoužíval, AI mi přišla taková typicky dementní jako ve většině her tohoto typu. Ale fakt mi vadila ta nekonzistence ukládání, občasný zasekávání se v terénu, slabej příběh..občas mě to ale i dost bavilo, když se zrovna dařilo. Ale jako celek víc než na průměr to prostě není a dvojku už si nechám ujít.
@Paul (03.11.2020 23:19): já už asi půl roku visím v předpolední misi a nejsem schopný se dokopat to dokončit. je to strašně blbá hra, ty fast travels, AI katastrofální... asi to dokončím na sílu, ale pěkné to nebude.
Hmm, mise hezký, ale...nebaví mě to tolik jako GW3 a za ten systém autosavů bych autory nakopal do koulí. Tady se půjde s hodnocením někam k průměru.
@Phoenix (22.09.2020 23:31): Escape of Lydia je o ničem...to DLC Sabotage je mnohem lepší a to tam je. Jinak mě trojka nijak nelagovala, šlapala perfektně, ale hrál jsem jí jen s tím Improvement Project modem, bez něj ne.
@Paul (22.09.2020 23:09): jj, ten bundle za ty prachy nevypadal špatně ... ale není tam příběhové DLC do 3 Escape of Lydia a hlavně mi celá trojka neskutečně lagovala při úplně libovolném nastavení, když jsem si ji před pár měsíci koupil. Takže jsem musel dát refund, podle všeho problém, který se jim nikdy nepodařilo zcela vyřešit. A nevím, jestli Contracts neměly podobný problém.
V humblu za 13 eur, docela o tom uvažuju, trojka se mi dost líbila. Škoda že v tom bundlu jinak nic dalšího co bych neměl a chtěl není.
@SimonEndt (29.11.2019 23:53): @Chuck (29.11.2019 23:44): Trojka už je asi opatchovaná. Hrál jsem ji relativně nedávno a neměl jsem žádné vážně technické problémy (jen padání frameratu v interiérech, ale nic hrozného). Tak snad jsem jen neměl štěstí.

Jinak je trojka rozhodně nejlepší z původní trilogie. Contracts je vlastně taková vymazlenější verze trojky mínus zbytečný open world.
@Chuck (29.11.2019 23:44): Tak možná se k tomu díky tobě ještě nakonec dostanu :) Sniper Elite jsem dohrál všechny díly. Osobně mi víc vyhovoval koncept Ghost Warrioru, že je to víc o stealthu. Ve Sniper Elite jsem si vždy připadal jako one man army. Tak díky, ještě se na to pořádně podívám.
@Chuck (29.11.2019 23:02): Trojku jsem jako jedinou nehrál. Zkoušel jsem jí 2x a vždycky mi crashovala a nějak nemám odvahu to zkoušet znovu :)) tak bohužel nemám srovnání no. Já si vždycky přál hru za snipera ve stylu Stalker, kde máš svojí základnu a chodíš/jezdíš na mise + samozřejmě open world, kde máš možnost střílet na větší vzdálenosti. Zatím čekám stále marně, ale jednou se určitě dočkám.

@Garret (29.11.2019 23:14): Rádo se stalo :) jako, zlepšení tam je. Ale je fakt, že po 9 letech by člověk čekal asi víc. I když na druhou stranu je to jiné studio.
Chtěl jsem to původně napsat do diskuze, ale říkám si, že komentář se při výběru hry dostane k více lidem.
Prvotní dojmy nejsou špatné, ale přijde mi, že trojka se mi pod kůži vryla mnohem snadněji, hlavně co se týká určité přehlednosti, např. se mi často stává, že po mně pálí nepřítel, ale já ho nikde nemůžu objevit. :-) Optimalizace slušná, zpočátku jsem hrál na ultra na konstantních 60 FPS, ale u dalších misí jsou místa, kde je to horší. Na nějaké závěry je sice ještě brzy, ale pokud někde psali, že je to nejlepší díl série, tak bych s tím úplně nesouhlasil.