Sniper: Ghost Warrior 2 - Siberian Strike

Sniper: Ghost Warrior 2 - Sibiřský zákrok

26.03.2013

rozšíření

Rozšíření Siberian Strike je prvním příběhovým DLC do hry Sniper: Ghost Warrior 2.

Děj se odehrává v sibiřském městečku Birsovik, ve kterém ruská vláda založila přísně tajnou vojenskou základnu zaměřenou na výrobu zbraní. Jelikož americké zpravodajství má podezření na výrobu zbraní hromadného ničení, posílá do této oblasti v přestrojení CIA agenta M. Diaze, který zde vystupuje jako laboratorní pracovník. Agent však po čase přestane vysílat zjištěné poznatky. Ihned se rozjíždí záchranná mise.

Hráč se zhostí role Colea Andersona, odstřelovače-veterána ze speciálních jednotek, který je vyslán do této sibiřské oblasti, aby vyřešil danou situaci a zjistil pravdu. Hráči se nabízí otevřená možnost splnění úkolu a neomezuje ho tak na jeden jediný způsob.

Dizajn misií mi prišiel o čosi slabší ako v základnej hre , inak je hrateľnosť rovnaká. Zbieranie matriošiek som nepochopil )