@Garret (09.04.2014 16:11): To jo, ale hlavně nevíš co dřív. Ideální je vykosit ty, co přicházejí zprava, kterých je víc a rychle si odskočit nalevo a sejmout aspoň část těch nalevo. Ovšem než tohle všechno udělám a horko těžko si ještě uhlídám záda před těmi "vybuchujícími teroristy", tak strejda v dosahu kulometu není. :-) Naštěstí jsem docílil toho, že zprava už nikdo nepřicházel, tak jsem se mohl věnovat jen té druhé straně. Ale dal jsem to! Ovšem palice mu pukla teprve v momentě, kdy stál asi 2 m přede mnou. :-D Každopádně to byla zatím nejhorší scéna a to jsem zhruba za polovinou.
@Garret (09.04.2014 14:15): Já jsem holt sólista, takže musím trpět. :-) Přesto bychom ten coop zkusit mohli, ale až to dohraji (jedničku jsem po nedávném dohrání už odinstaloval). Jinak ta scéna je sama o sobě vopruz a když jsem v tom videu viděl, že v závěru tam naběhne ten sviňák s kulometem, tak se mi do toho ani nechce. :-/

@Jack_Dark (09.04.2014 14:46): Tak vyloženě nadšený z toho nejsem, ale sniperské akce jsou mojí velkou slabinou, zvlášť když to bylo v akci, takže to nejspíš skončí tak, že pořídím i všechna DLC ke dvojce.
@Chuck (09.04.2014 09:34): je to dělané na coop. když pak každý stojí na jedné straně, je to easy. jestli se ti někdy bude chtít, můžeme do dorazit ve dvou - zatím jsem to dohrál jen 3x :-).