Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Smugglers V: Invasion

16.10.2014
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Invasion je podtitulem samostatně hratelného standalone disku k vesmírné obchodně taktické strategii Smugglers V (2013). Dějově se přenesete do doby po konci války, v níž se Federace stala frakcí vítěznou, kdy panuje obecný optimismus a obyvatelé Galaxie se těší na období míru. Z hloubi vesmíru si však s drtivou silou razí cestu neznámá mimozemská rasa. Jalkath, jak si nově příchozí říkají, si brutálně a bez ostychu postupně podrobují jednotlivé národy a civilizace. Federace volá do zbraně a znovu začíná válka, tentokrát se jede o boj o vlastní přežití a svobodu.

Stejně jako v předcházející hře, máte možnost i zde se bezcílně toulat vesmírem nebo se postavit na stranu Federace v boji za vlastní rasu. Nově lze hrát i za brutální národ Jalkath, což vám dává nové možnosti voleb povolání i dovedností, které zde ještě nebyly. Současně přibyly nové lodě, od bitevních pevností, přes ultrarychlé lehké bojové lodě až po obchodní koráby. Stejně tak jsou v tahových bitvách k dispozici nové zbraně i hvězdné základny. Sami můžete spravovat celou svou posádku nebo flotilu, drancovat nepřátelské lodě, obchodovat s ostatními rasami a objevovat 6 nových hvězdných systémů ve zcela neotřelých příbězích.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.