Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Smugglers V

Smugglers 5: Secession

05.09.2013
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Hra je již pátou řadovou částí ze série vesmírných strategicko-obchodních simulací z dílny Nielse Bauera, která vám představí budoucnost v galaxii, jež je rozdělena pod sféru vlivu několika frakcí. Zločinecký Syndikát, Koalice, Federace a Okrajové části galaxie jsou ve vzájemné válce. Na tomto pozadí se objevujete vy a je na vás, zda se přidáte k některé ze znesvářených skupin a stanete se jejím válečným pilotem či kapitánem hvězdné flotily, nebo budete vesmírných pirátem, obchodníkem či obyčejným vesmírným objevitelem.

Hra proti svým předchůdcům v sérii obsahuje přepracovaný a zcela komplexní tahový systém obchodování, stejně jako systém boje. Vaši postavu postupně vylepšíte řadou dovedností a využijete jejích různých vlastností ke všem činnostem a akcím, které v průběhu hry provedete. A je jedno, zda budete velet pouze své lodi, flotile nebo spravovat továrny, či celé impérium.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.