Smashing Four

28.06.2017
20.02.2018

free to play

Smashing Four je online free to play mobilní hra od českého studia Geewa. Vyberete si čtyři z aktuálně čtyřicítky hrdinů s rozdílnými vlastnostmi a speciálními schopnostmi. S nimi pak bojujete proti soupeři v jedné z deseti arén s fyzikou podobnou kulečníku – hrdinu vystřelíte a zásahem do soupeře uberete životy.

Hra nabízí sezonní žebříček, arénu, v které se snažíte vyhrát 12 zápasu a neprohrát přitom více než 3x, klany i denní úkoly. Hrdiny lze vylepšovat, pokud máte dostatek jejich karet a zlata. Vítězstvím získáváte orby, na jejich odemčení je ovsem potřeba čekat. Monetizací je však můžete otevírat hned, nebo orby a karty sami dokupovat.

@Hrdlodus (komentář): Nemůžu souhlasit. Oproti jiným p2w hrám je tady ten systém hodně férový, a naopak bych ho vyzdvihl jako dobrý příklad, jak by to mělo vypadat – hrát se dá totiž v pohodě i bez placení.

Já sám se za dva týdny dostal na hrdiny lvl 9 a až do 9té arény 2000+ ELO bez toho abych zaplatil korunu. Než se tam dostaneš můžeš hrát pravidelné speciální výzvy, kde je vše naprosto férové a hrdinové mají stejné levely, jakmile se dostaneš na 9/7/5 level můžeš hrát normální výzvy a vše je opět férové. Takže nadávat na p2w je tady fakt jen alibismus.

PS: Už jsem porazil i týmy s hrdiny na 12 lvlu, když je někdo lamka, ani 2x více životů a 2x větší útok mu k ničemu nejsou :D

• Android --
Skvěle zábavná hra. Ale trpí neduhem všech mobilních her, které jsou určené pouze k tahání peněz. Věčné čekání na upgrade.
Hrdinové se mohou vylepšovat. A vylepšování je běh na několik měsíců. Takže v soutěži není šance než oscilovat kolem příčky v žebříčku odpovídající úrovni hrdinů.

Pro: Povedené mechaniky, zábavné, dostatek hrdinů ke kombinaci do týmu.

Proti: Typická mobilní P2W.