Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Smashing Four

81
2 hodnocení Platformy
Žánr:
strategie > tahová strategie *
online > nezařazeno
Forma:
free to play
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
28.06.2017 Android
20.02.2018 iOS
Vývojáři:
Geewa
Oficiální stránky:
https://smashingfour.com/
Smashing Four je online free to play mobilní hra od českého studia Geewa. Vyberete si čtyři z aktuálně čtyřicítky hrdinů s rozdílnými vlastnostmi a speciálními schopnostmi. S nimi pak bojujete proti soupeři v jedné z deseti arén s fyzikou podobnou kulečníku – hrdinu vystřelíte a zásahem do soupeře uberete životy.

Hra nabízí sezonní žebříček, arénu, v které se snažíte vyhrát 12 zápasu a neprohrát přitom více než 3x, klany i denní úkoly. Hrdiny lze vylepšovat, pokud máte dostatek jejich karet a zlata. Vítězstvím získáváte orby, na jejich odemčení je ovsem potřeba čekat. Monetizací je však můžete otevírat hned, nebo orby a karty sami dokupovat.


Poslední diskuzní příspěvek

Hrdlodus (komentář): Nemůžu souhlasit. Oproti jiným p2w hrám je tady ten systém hodně férový, a naopak bych ho vyzdvihl jako dobrý příklad,…

Nejlépe hodnocené komentáře

  • Android --
Skvěle zábavná hra. Ale trpí neduhem všech mobilních her, které jsou určené pouze k tahání peněz. Věčné čekání na upgrade.
Hrdinové se mohou vylepšovat. A vylepšování je běh na několik měsíců. Takže v soutěži není šance než oscilovat kolem příčky v žebříčku odpovídající úrovni hrdinů.

Pro: Povedené mechaniky, zábavné, dostatek hrdinů ke kombinaci do týmu.

Proti: Typická mobilní P2W.

+5 +6 −1