Slender Man's Shadow: Carnival

12.01.2013

V poradí ôsmy diel (respektíve mapa) série Slender Man's Shadow má podtitul Carnival. Ako názov napovedá, hra sa bude tentokrát odohrávať v (opustenom) zábavnom parku.

Herná mechanika sa opäť nemení. Vašou úlohou bude zozbierať 8 predmetov bez toho, aby vás dostal Slender Man. Hra sa odohráva v noci, preto budete mať k dispozícii lampáš, ktorým si budete môcť posvietiť na cestu pri hľadaní.

Od tohto dielu bola celá séria (t.j. všetkých 9 máp) prerobených do Unity enginu (čo je vidno hlavne na vylepšenej grafike). Hry už nie sú freeware, ale dajú sa na oficiálnych stránkach zakúpiť v jednom balení pod názvom Slender Man's Shadow. K dispozícii je aj demoverzia, ktorá obsahuje mapy Sanatorium a Christmas Special.

Carnival je mapa ze série Slender Man's Shadow, kterou jsem hrál prakticky nejmíň oproti ostatním dřívějším mapám. Nevýhoda u ní je, že nebyla vydána free, ale až v sadě placeného kompletu map. Moc času jsem jí nevěnoval, tudíž ještě nehodnotím. Podle několika pokusů mi přišla poměrně obtížná. Snad někdy, až bude více času, se na ní zaměřím víc.