No s tým opakovaním misií to vobec nie je také hrozné ako tu píšete, hlavne sú úrovne dosť krátke, čiže ak by sa aj muselo ísť od začiatku, veľa času to nezabere.

Vizuálne namakané a boss fighty epické...od čias českých Jets'n'Guns mi tu niečo takéto veeeeľmi chýbalo.
@pipboy (11.05.2013 10:56): musis se schovat do oblaku bordelu a s nim to proletet. Vyplacal jsem si na to skoro vsechny pokusy a v dalsim levelu chcipnul. Save samozrejme zadny a tak zase cely znovu od predchozi mise.
ok, jsem kdesi kde to vypada jako minove pole (asi 3. nebo 4. mise) ale absolutne nevim co se ode me ceka ze udelam abych proletel skrz.
Tak ale madarstinu jsem uz nekdy slysel a tohle mi proste znelo jinak. Oh well asi jsem ji slysel malo.
Ted jsem to stahnul z PSN, mozna je to na steamovce jinak, ale to je fakt madarstina? Bo mi to nezni moc jako madarstina. Spis mi to prijde jako nejaka pseudorec. Zni mi to rusky, ale nejsou tam zadny povedomy slova, tak jsem si rikal ze by to mohl byt nejaky ten severni -istan.
Dabing Steam verze je fakt madarskej a zni to vic nez hrozne. Kdyz vas nekdo streli, vypadnou vam zuby, pardon vypadne z vas powerup na zbran a ztratite kus casu zbyvajiciho k dokonceni levelu. Mate asi 10 zivotu, kdyz vam tolikrat dojde cas, zacinate znova, uplne, repete. Tak to jsem vydrzel jednou. Ale nekomu to muze vyhovovat, stejne jako pomerne hezke prostredi a sileni bosove z dobrodruzneho detskeho snu.
Kdyby se to furt nevracelo na zacatek, reknu ze to za hru stoji, takhle ne. Me ne.