Je pravda, že být v roce 1996 herním recenzentem, který viděl, hrál a dohrál snad i stovky her, také bych možná viděl na Sim Copter více toho špatného než dobrého. Když je ale člověk kluk, který hrál sotva pár starých a ještě starších her, byl Sim Copter naprostý sand-boxový zázrak plný netušených možností.
@MickTheMage (14.12.2014 22:23): já nemám ani moc představu, jak moc byl simcopter rozšířený v povědomí hráčů u nás.......vzhledem k nedostatečné distribuci a celkově špatné dostupnosti vymizelo spoustu zajímavých titulů, i když měli bugy-----třeba takový afterlife
@90210 (14.12.2014 22:13): V Score to dostalo 5/10, s tym, ze ak je clovek vlastnik SC2000 ma si pripocitat este jeden puntik na viac (teda v konecnom dosledku solidnych 6/10 ;)). V Leveli to dostalo 5/7 - co je tiez relativne slusne hodnotenie. Ergo zabugovana, ale slusna hra. A tiez bola... Jop, co sa clovek v tom nalietal hodin :)
@90210 (14.12.2014 22:13): je to možný....já pařil simcopter s kamarády a všichni jsme se u toho královsky bavili - zvláště když jsme způsobovali nehody a pouštěli lidi z výšky 100 metrů :D
@Tyrael (komentář): Co si vybavuju, tak hra byla ve svy dobe solidni propadak. Rybka tomu dal ve Score snad 3/10. Super namet ale priserny zpracovani, proto to taky skoro nikdo nehral.